Menü

Hakkımızda

Geri Dön:   ana sayfa

1987 yılında kurulan firmamız, 33 yıllık tecrübesiyle anahtar teslimi dekorasyonun öncülerinden olmuştur. 1991 yılında ahşap üretim tesisini kurarak mobilya konusunda daha iyi çözümler sunup verimlilik ve hizmet gücünü artırmıştır.

Anahtar teslimi dekorasyon uygulamalarında banka şubeleri de dahil olmak üzere ofis, ev, mağaza, kafe, restoran gibi genel mekanların dekorasyonlarıyla birçok projeye imza atmış ve bu konuda aranılan ve güvenilen bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

Firmamız büyük konut siteleri ve idare binaları için üretim yaparken, özel üretim mobilya konusunda da hizmet vermektedir. Kişiye ve mekana özel tasarımlar ile üretimler uzmanlık konularımızdandır.

Firmamız 33 yılın deneyimi ile günümüz teknolojisini ve kalite standartlarını birleştirip oteller, turizm kompleksleri, eğitim yapıları, iş merkezleri, konutlar, konferans salonları, sağlık yapıları, kafe, restoran ve mağazalar ile özellik ve uzmanlık gerektiren büyük kapsamlı projelerin dekorasyon işlerini başarı ile yapmaya devam etmektedir.